KatalógyKontaktDôležité dokumentyOsobné údaje   PRE PARTNEROV
Hlavná stránka
Newsletter

MYSTERY TOUR I.

„CESTA DO NEZNÁMA (MYSTERY TOUR) NA SLOVENSKU“
Zbaľ sa a vypadni! My zariadime zvyšok!

     
Asi budeš mať veľa otázok, ale neboj sa, my máme odpovede!

Kam pocestujem? Dobrá otázka! Odpoveď je: fajn mesto na Slovensku

Kedy budem cestovať? Čochvíľa! 14. – 16. august 2020 (piatok - nedeľa)

Ako pocestujem? Vlastným autom alebo verejnou dopravou, keďže cieľová destinácia je dostupná vlakmi aj autobusmi. Rozhodnutie je na Tebe!

Ako ďaleko budem cestovať? Nevieme, kde bývaš, ale naozaj v najhoršom prípade to bude max. 350 km z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku! (ale skôr si myslíme, že to bude 200-250 km )

Kde budem bývať? Neboj sa, pod mostom nie! Trojhviezdičkový hotel v centre mesta, v pešej dostupnosti mnoho kvalitných reštaurácií, kaviarní či barov – môže byť?

Čo budem robiť?

Deň 1: Po príchode na „miesto činu“ Ťa čaká netradičná prehliadka so sprievodcom, kde zapiješ svoj príchod a aj sa fajn naješ a ešte to tam aj dobre spoznáš! Piatkový večer prežiješ s miestnymi - niet na lokálne kontakty!

Deň 2: Po prenocovaní a dobrých raňajkách - dlho ráno nevyspávaj! VIP služba s transferom do iného bájneho mesta s parádnou prehliadkou a veru po ceste budeš mať tiež čo obzerať!

Deň 3: No a predtým ako zbalíš kufre ešte zábava a poznanie v jednom. Počas „City game“ sa dozvieš niečo z histórie fajn mesta na Slovensku a do večera si doma aj s plným telefónom super fotiek!

Čo budem jesť?  No hladovať určite nebudeš! Chutné raňajky a netradičnú prehliadku mesta s jedlom a nápojmi máš v cene, o to ostatné sa postaráš sám a my sa uistíme, že budeš vedieť o tých najlepších lokálnych kaviarňach a reštauráciách!

S kým budem cestovať? Sám? To snáď nie! Cestuj s kým si vyberieš, ale na túto „MYSTERY TOUR“ musíte byť minimálne dvaja!


Kedy sa dozviem detaily k odchodu?  5 dní pred odchodom Ti do e-mailu zašleme pokyny k odchodovému dňu, ďalšie nájdeš po príchode do Tvojho hotela a potom každý deň pri raňajkách. Proste zábavné a MYSTERY!

Čo si mám zbaliť? Pohodlné „casual“ oblečenie pre mestský pobyt, spoľahlivé a komfortné topánky (ideálne tenisky), dáždnik v prípade potreby, opaľovací krém

Môžem si vybrať aj iný termín? Áno, ale v tom prípade je možné, že Tvoj program a cena „MYSTERY TOUR“  bude trošku iná! Napíš nám na: info1@discoverslovakiatours.com

Čo ak chcem vedieť, kam ma pošlete? V tom prípade tento pobyt nie je pre Teba  tá správna voľba! My sme tajomní! Tvoja destinácia na Slovensku bude prekvapenie!


„CESTA DO NEZNÁMA (MYSTERY TOUR) NA SLOVENSKU“
Termín: 14. -16. august 2020


CENA ZA POBYT:                    363 EUR/2 osoby v dvojlôžkovej izbe/2 noci*

*v cene je zahrnuté:
-    ubytovanie v hoteli 3* v centre mesta, bufetové raňajky, miestna daň
-    netradičná prehliadka so sprievodcom s ochutnávkou jedál a nápojov
-    celodenný výlet do bájneho mesta EKO spôsobom vrátane prehliadky s tým najlepším lokálnym sprievodcom
-    privátna „City game“
-    informačný balíček

 
V cene nie je zahrnutá doprava na miesto pobytu, parkovanie a iné služby mimo programu.

V prípade záujmu nás kontaktujte: info1@discoverslovakiatours.com

 

 
   
  Agritours Slovakia, cestovná kancelária, s.r.o.   |   Tel.: +421 (0)45 5361 156, Fax: +421 (0)45 5320 744, E-mail: office@agritours-slovakia.com