KatalógyKontaktDôležité dokumentyOsobné údaje   PRE PARTNEROV
Hlavná stránka
Newsletter

Dudince, Penzión u Mlynárky***

cca 170 km od Bratislavy

Wellness penzión u Mlynárky sa nachádza v kúpeľnom meste Dudince, ktorý je vzdialený 300 m od aquaparku Dudinka. Penzión očarí návštevníkov rodinnou atmosférou, firmy moderne vybavenou kongresovou sálou. Široká ponuka služieb wellness & spa i okolité prostredie ponúkajú mnoho príležitostí na oddych a regeneráciu.
Izby sú vybavené kúpeľňou s hot. fénom , sat. LCD TV, telefónom, pripojením na internet, minibarom a bezpečnostným sejfom, niektoré sú s balkónom. Pre rodiny s deťmi sú prispôsobené dva rodinné apartmány a dve trojlôžkové izby s možnosťou prístelky.
Pre náročných klientov sú k dispozícii 2 exkluzívne apartmány, apartmán Lux a prezidentský apartmán.
Všetky izby, ako i ostatné priestory sú nefajčiarske, prístup do všetkých priestorov je bezbariérový.
Wellness centrum:
Bazén: vnútorný bazén s barom rozmerov 12m x 6m s vodnými atrakciami s celoročnou teplotou vody 29 - 31 °C, v letných mesiacoch prepojený na terasu.
Saunový svet: disponuje 12 atrakciami - tepidárium, whirpool, fínska sauna, infra sauna, kneippov kúpeľ, 2x amazonský dážď, aroma sauna, rímske kúpele, bylinková sauna, lapidárium, vodná cesta, ľadopád.
Ballneo centrum: sa nachádza v prízemí penziónu a poskytuje sa v ňom široká ponuka masáži, hydromasáži, pobyt v infra saune.

Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku
office@agritours-slovakia.com

 
   
  Agritours Slovakia, cestovná kancelária, s.r.o.   |   Tel.: +421 (0)45 5361 156, Fax: +421 (0)45 5320 744, E-mail: office@agritours-slovakia.com