KatalógyKontaktDôležité dokumentyOsobné údaje   PRE PARTNEROV
Hlavná stránka
Newsletter

Dudince, Kúpele Dudince


cca 160 km od Bratislavy

Liečivá dudinská minerálna voda patrí medzi najvzácnejšie na svete. Jej vysoká mineralizácia a ojedinelá kombinácia oxidu uhličitého a sírovodíka umožňuje liečiť súčasne ochorenia pohybového aparátu a srdcovo-cievneho systému, ako aj choroby profesionálneho preťaženia. Liečivé účinky minerálnej vody sa využívajú aj ako prevencia pred týmito ochoreniami.
Kúpele Dudince poskytujú ubytovanie spolu so stravovaním v dvoch kúpeľných hoteloch - RUBÍN *** a  SMARAGD *** , ktoré sú navzájom prepojené spojovacou chodbou. Každý kúpeľný hotel má vlastnú jedáleň. Liečba a všetky kúpeľné procedúry sa poskytujú v kúpeľnom hoteli Rubín ***. V kúpeľnom hoteli Rubín *** je k dispozícii zmenáreň, WiFi internet, parkovanie, reštaurácia, espresso, lobby bar, kozmetické služby, športoviská: plážové ihrisko, tenisový kurt, bowling, squash, biliard, fitness centrum, knižnica, animačné oddelenie, detský kútik, zimná záhrada, Thai Relax Center, vonkajší bazén, balneoterapia ai. Vitálny svet Wellnea: suché a parné sauny, whirlpool, tepidárium, masáže - možnosť extra zakúpenia, relaxačná DUO vaňa pre dvojicu, solárium, oddychová zóna, vírivý bazén (s ohrievanou vodou - cca 32°C).
Počas víkendov (od februára 2012)  je pre verejnosť ako i hotelových hostí k dispozícii aj minerálny bazén s dudinskou liečivou vodou, prípadne Sport centrum Rubín s 2 bowlingovými dráhami a squashovým ihriskom.

Vybavenie izieb v hoteli Rubín***: WC, sprcha (resp. vaňa v niektorých apartmánoch), káblová TV, rádiobudík, chladnička s minibarom, telefón s priamym volaním, balkóny (s výnimkou niektorých apartmánov), Internet.

Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku
office@agritours-slovakia.com


 
   
  Agritours Slovakia, cestovná kancelária, s.r.o.   |   Tel.: +421 (0)45 5361 156, Fax: +421 (0)45 5320 744, E-mail: office@agritours-slovakia.com