KatalógyKontaktDôležité dokumentyOsobné údaje   PRE PARTNEROV
Hlavná stránka
Newsletter

Tatranská Lomnica, Grandhotel Praha****

cca 350 km od Bratislavy

Vychutnajte si bezstarostný komfort Grandhotela Praha**** situovaného uprostred impozantnej a pritom stále panenskej scenérie Vysokých Tatier, ktorý už viac ako 100 rokov spája tradíciu prepychovej minulosti s vyjadrením súčasného životného štýlu. Zažite tento štvorhviezdičkový unikátny hotel Vysokých Tatier ponúkajúci 83 izieb, 9 apartmánov a 4 konferenčné miestnosti, ktorý je oslavou štýlu, kulinárstva a elegancie evokujúcej hýčkavý luxus.
Nové wellness centrum Grand Mountain Spa je klenotom hotela. Koncept spa je založený na zdravotných benefitoch ihličnanov ako borovica či kosodrevina, horských byliniek, sladučkých lesných plodov a medu, ale aj podzemných darov ako soľ či drahé kamene. Vo vnútornej časti wellness centra je k dispozícii relaxačný bazén s vodnými atrakciami, vírivá vaňa, Grand Mountain sauna, sanárium – bio sauna, infra sauna, parná sauna, ochladzovací bazén a sprcha, teplý kúpeľ chodidiel, tropický dážď, ľadová fontána a relaxačné miestnosti. Neopakovateľným zážitkom je tiež pobyt v externej časti wellness centra s vonkajšou fínskou saunou, ochladzovacím bazénom, vírivou vaňou, či bazén s tryskami a terapiou farbami.


Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku
office@agritours-slovakia.com

 
   
  Agritours Slovakia, cestovná kancelária, s.r.o.   |   Tel.: +421 (0)45 5361 156, Fax: +421 (0)45 5320 744, E-mail: office@agritours-slovakia.com