KatalógyKontaktDôležité dokumentyOsobné údaje   PRE PARTNEROV
Hlavná stránka
Newsletter

Starý Smokovec, Grandhotel****


cca 350 km od Bratislavy

Grandhotel Starý Smokovec, ktorého história siaha až do roku 1904, je štvorhviezdičkový klenot Vysokých Tatier. V ich srdci - Starom Smokovci - na pozadí mohutného Slavkovského štítu dominuje táto romantika minulého storočia a ponúka Vám komfortnú základňu pre Váš nezabudnuteľný pobyt v Tatrách. Nechajte si učarovať tým najúžasnejším výhľadom z jednej zo 64 izieb, 11 apartmánov alebo 5 kongresových sál, ktorý Vás presvedčí o pôvabnosti tohto miesta.
Zatvorte oči a predstavte si štýl a komfort, ktorý Vám dovoľuje robiť všetko a zároveň neobmedzenie oddychovať. V relaxačnej zóne Grand Wellness&Spa si môžete spolu s bazénom vychutnať whirpool-relaxačný bazén, fínsku saunu, ochladzujúci bazén, Kneippovu cestu, masážnu sprchu, eukalyptovú parnú saunu, infrasaunu a tepidárium. Čerešničkou na torte ponúkaných služieb je kulinárstvo šéfkuchára Reštaurácie Lefèvre, ktoré splní aj tie najambicióznejšíie z Vašich očakávaní.
Urobte si radosť a nechajte sa bezstarostne hýčkať impozantnosťou a prestížou tohto miesta!


Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku
office@agritours-slovakia.com

 
   
  Agritours Slovakia, cestovná kancelária, s.r.o.   |   Tel.: +421 (0)45 5361 156, Fax: +421 (0)45 5320 744, E-mail: office@agritours-slovakia.com