KatalógyKontaktDôležité dokumentyOsobné údaje   PRE PARTNEROV
Hlavná stránka
Newsletter

Turčianske Teplicecca 220 km od Bratislavy

Kúpele Turčianske Teplice sa nachádzajú v srdci Európy v lone prekrásnej čistej prírody, jedny z najstarších a najznámejších kúpeľov s bohatou históriou. Turčianska termálna vysoko liečivá voda má liečivé účinky na ochorenia pohybového aparátu, chrbtice a mnohých iných chorôb.
Vyskúšajte blahodarné účinky špeciálnych procedúr, načerpajte nové sily a chuť do života. V príjemnom prostredí budete mať čas venovať sa sami sebe, vlastnému telu i myšlienkam.
Liečebný dom Veľká Fatra*** je  po celkovej rekonštrukcii. Prekvapí Vás vybavením izieb a bohatou ponukou poskytovaných služieb, moderným pohodlným nábytkom. V každej izbe je televízny prijímač so satelitom, rádio, telefón, samostatné sociálne zariadenia s vaňou alebo sprchovým kútom a sušičom na vlasy, minibar. Priamo v budove hotela je zabezpečená aj kúpeľná starostlivosť.
Liečebný dom Aqua** je novozrekonštruovaný. Poskytuje ubytovanie v izbách vybavených vlastným sociálnym zariadením - sprcha/WC, TV prijímačom, telefónom, rádiom a balkónom. Na procedúry a stravovanie sa dochádza asi 200 m do liečebného domu Veľká Fatra***.
Areál Spa &  Auquapark s celoročnou prevádzkou ponúka možnosť oddychu v bazénoch s termálnou minerálnou vodou v kombinácii so zábavou na tobogánoch, vo vírivkách, v plaveckom, atrakčnom a detskom bazéne. V časti Spa si prídu na svoje predovšetkým milovníci wellness.


Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku
office@agritours-slovakia.com


 
   
  Agritours Slovakia, cestovná kancelária, s.r.o.   |   Tel.: +421 (0)45 5361 156, Fax: +421 (0)45 5320 744, E-mail: office@agritours-slovakia.com