KatalógyKontaktDôležité dokumentyOsobné údaje   PRE PARTNEROV
Hlavná stránka
Newsletter

Sliač-Sielnica, Hotel Kaskády****

cca 200 km od Bratislavy

Kongresový a wellness hotel Kaskády sa nachádza medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica. Oblasť je známa a intenzívne využívaná najmä pre liečivé účinky tu vyvierajúcich termálnych prameňov, ktoré plnia aj termálne bazény hotela.
Moderne zariadené jedno a dvojlôžkové izby (renovované v roku 2012). Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC, televízor so satelitným príjmom, chladničku, telefón, fén, trezor a internetové pripojenie zdarma.

Voľno časové aktivity: 
*beachvolleybal – ihrisko v areáli hotela, *tenis – 2 tenisové kurty v areáli hotela, *minigolf – ihrisko v areáli hotela, *požičovňa bicyklov v hoteli, *výuka golfu pre začiatočníkov - golfové ihrisko Hron – 5 km od hotela, *jazda na koni – pri hoteli alebo v okolí, *vyhliadkové lety, *tandemové zoskoky
Pre deti: *Kids Club, *detské ihrisko s trampolínou, *detský kútik v reštaurácii, *herňa v hoteli, *spoločenské hry, *detská postieľka, detská stolička, detské menu, *opatrovateľka detí na požiadanie.


Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku
office@agritours-slovakia.com

 
   
  Agritours Slovakia, cestovná kancelária, s.r.o.   |   Tel.: +421 (0)45 5361 156, Fax: +421 (0)45 5320 744, E-mail: office@agritours-slovakia.com