KatalógyKontaktVZPOsobné údaje   PRE PARTNEROV
Hlavná stránka
Newsletter

Hotel Pachmair****, Uderns

náš tip
wellness
bazén

Pohodlný hotel**** v centre dediny Uderns. Bežecká trať je cca 100 m vzdialená od hotela. V hoteli je recepcia, reštaurácia, jedálenská miestnosť, hala s krbom, bar, spoločenská miestnosť, lyžiareň. Parkovanie na západnej strane hotela. Pestrý program aprés ski (tancovanie, zábava s vlastným animačným programom).
Izby majú kúpeľňu/WC, fén, sat-TV, rádio, trezor, telefón, sedací kút s gaučom, niektoré majú balkón.
Stravovanie formou polpenzie PLUS: Bohaté bufetové raňajky s bio kútikom, šumivým vínom. Poobedňajšie občerstvenie (káva, čaj, koláč alebo malý chod s nealko nápojmi). Večera výber z menu, polievok, predjedla, šalátov a dezertov alebo 4x týždenne tematické večere (uvítací bufet, bufet s grilovanými špecialitami, taliansky bufet a tirolský bufet), 1x fondue večer pri sviečkach. Nápoje počas večere zdarma (pivo, víno, nealko).
Využívanie relax centra: vyhrievaný vonkajší bazén, vírivka, infra kabína, sauny a parný kúpeľ.

Poloha: Zastávka skibusu pred hotelom (pre lyžiarov zdarma). Premávajú do stredísk Spieljoch/Fügen (cca 3 km), Hochzillertal/Kaltenbach (cca 4 km). Strediská Hochzillertal a Hochfügen sú prepojené lanovkami. V dedine je aj železničná stanica, odkiaľ vlaky premávajú Zillertalskym údolím.

Cena za osobu v izbe s polpenziou plus/noc od 89 €.

Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku office@agritours-slovakia.com

 
   
  Agritours Slovakia, cestovná kancelária, s.r.o.   |   Tel.: +421 (0)45 5361 156, Fax: +421 (0)45 5320 744, E-mail: office@agritours-slovakia.com