KatalógyKontaktVZP   PRE PARTNEROV
Hlavná stránka
 

Rakúsko

Jazyková škola Amadeus, Rakúsko

minimálny vek 16 rokov

Jazykový kurz nemčiny vo Viedni, 2-3x kultúrny program (5 hod.): prehliadka Viedne so sprievodcom, rozhovory a videá o rakúskej hudbe, umení, histórii, literatúre, kurz viedenského valčíka, party, športové aktivity.
Ubytovanie v novozrekonštruovanej študentskej rezidencii vo Viedni, typický viedenský mestský dom z 19. storočia s dvojlôžkovými alebo jednolôžkovými izbami, zdieľanou kuchyňou.
2-týždňový balíček od 742 €.
Bližšie info nájdete tu.

V cene nie je zahrnutá doprava, stravovanie, komplexné cestovné poistenie.


Jazyková škola Acti Lingua, Rakúsko


vek od 12 - 17 rokov

Jazykový kurz nemčiny vo Viedni,
vyučovacie hodiny zamerané na precvičovanie gramatiky, slovnej zásoby, výslovnosť a sluchové porozumenie v skupinách max. 15 študentov.
Škola je novo zrekonštruovaná a nachádza sa priamo v historickom centre Viedne v blízkosti kultúrnych pamiatok a mestskej dopravy.
Ubytovanie je možné v 4-6 lôžkových izbách. V budove školy sa taktiež nachádza reštaurácia, spoločné priestory a športový areál.
2-týždňový balíček od 1524 €.
Bližšie info nájdete tu.

V cene nie je zahrnutá doprava a komplexné cestovné poistenie.

 

Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku office@agritours-slovakia.com

 
   
  Agritours Slovakia, cestovná kancelária, s.r.o.   |   Tel.: +421 (0)45 5361 156, Fax: +421 (0)45 5320 744, E-mail: office@agritours-slovakia.com